Dienas jaunums – radioaktīvais pulkstenis

Ko mēs zinām par Japānu – tur ēd suši, dzīvo mājās ar papīra sienām, valkā kimono un brīvajos brīžos taisa harakiri. Tas protams nav viss, japāņi ir arī dabūjuši uz galvas veselas divas atombumbas, vienu no kurām nometa lidmašīna ar jancīgo vārdu Enola Gay, tapēc viņiem varētu būt samērā intīmas attiecības ar sēnēm un radioaktivitāti.

Šodienas jaunums ir radioaktīvais pulkstenis, ko ražo firma Radio Active.

Radio Active

Neraugoties uz brīdinošo radioaktivitātes simbolu, tas darbojas no parastas baterijas, bet ne jau tas šo pulksteni ir iecēlis par šodienas varoni.

Skatamies tālāk un mēģinam saprast laika skaitīšanas sistēmu:

Radio Active

Tiem, kas nesaprata, te būs paskaidrojums:

Radio Active

Labajā pusē ir seši stundu indikatori, kreisajā pusē apakšā desmit minūšu indikatori un augšā minūtes indikatori. Kaut kā to visu savelkot kopā var pateikt cik ir pulkstenis 🙂 Nav tikai skaidrs ko tas rāda pēc 12h, imo vajadzēja vēl iebāzt kaut kur četras diodītes, kas apvienotu sešu stundu skaitītājus.

Savā ziņā šis pulkstenis var būt pat ļoti noderīgs tiem, kam darba diena ir sešas stundas gara – galvenais ir nepievērst uzmanību mirgojošajām diodēm un koncentrēties uz to, kas paziņo, ka ir pagājušas sešas stundas.

Anyway, šis frīks pārspēj man līdz šim neizprotamo Frank Mueller Cintree Crazy Hours.

Radio Active

2 Replies to “Dienas jaunums – radioaktīvais pulkstenis”

Leave a comment