Leģenda – Sky Moon Tourbillon

Raksts par Leģendu no Patek Philippe – Sky Moon Tourbillon. Kā vienmēr – meklējam labajā pusē pie rakstiem vai spiežam un lasām šeit

 

Sky Moon

6 Replies to “Leģenda – Sky Moon Tourbillon”

  1. Nu kādēļ vienmēr “spiežam un lasām šeit” atver jaunu logu? Tā ir cita lapa, vai?
    Es lietoju Mozilla un, ja atceros par šo nepatīkamo kronos īpatnību, atveru linku jaunā tabā, kaut gribētu atvērt šīs lapas vietā. IE lietotājiem vispār nekādas izvēles iespējas – kronos.normunds.com divos eksemplāros …

  2. Neesmu web dizaineris, bet man sķiet, ka Back poga ir izgudrota, lai pārvietotos atpakaļ uz iepriekšējo lapu. Un jaunā logā lapu var atvērt ar jebkuru pārlūku, ja ir tāda vēlme.

    Bet, ja par pulksteni – pat ja es būtu nenormāli biezs, laikam neiegādātos pulksteni, kurš ir 16 mm biezs. Kādam jabūt rokas apkārtmēram, lai tāds pulkstenis uz tās justos normāli ?

  3. Pulksteņa fiziskais lielums ir atsevišķa raksta vērts temats, jo biezums vai diametrs nosaka ļoti maz ko. Man ir samērā kaulainas rokas, bet reiz veikalā noprovētais Panerai [44x15mm] derēja kā uzliets. Tajā pašā laikā Omega Seamaster midsize [39x12mm] man nepatika, jo likās par biezu.

Leave a comment