Pārāk skumji, lai būtu smieklīgi

Es sev biju svēti nosolījies šo lapu nepadarīt par savu personisko blogu un neaprakstīt katru pirdienu, ko esmu saodis, bet šis laikam ir īpašs gadījums.

Vakar vakarā sēdēju un pārlapoju dienas avīzes. Nejauši uzšķīrās TVDienas pēdējā lapa, kurā reklamē spēlītes un melodijas mobilajiem telefoniem. Tikai daži citāti, kas man likās ievērības cienīgi un citējami:

Spēle Durak Interactive: Iemīļota krievu spēle „Duraks” ar iespēju piemest uz izģērbšanos ar pievilcību blondīni.

Spēle Excreman: Cīnoties pret simtiem fekaloīdu , Jūs varat izmantot daudz prikolu: teleportācija caur tualetes podu, atsperu batūti, kalniņi u.c Drausmīga un neiedomājama Kanalizācijas pasaule gaida jūs.

Spēle S.T.A.B: Jaunākais un foršākais šūteris. Nosit visus teroristus un saņem ģenerāla prēmiju par 9 sarežģītu līmeņu izpildi un aizraujošo misiju. Supertanks tavā vadībā pārvarēs šķēršļus, grāvjus, cīnīsies ar pehotām un citiem tankiem, tiks galā ar helikopteriem un pat vienatnē cīnīsies ar noziedznieku lidmašīnām.

Spēle Reactor: […] Svešinieki, satverot reactor aktivizēja to uz sturmēšanas karaspēka klonēšanu. Pamēģniet apturēt tos.

p.s transkripcija ir saglabāta kā oriģinālā.
p.p.s izsludinu konkursu – cik klases ir beidzis šī teksta tulkotājs.

2 Replies to “Pārāk skumji, lai būtu smieklīgi”

  1. napalmEye – manuprāt 4-5 klases varētu būt tuvāk īstenībai. Savā CV šo tekstu autors varētu norādīt, ka latviski raksta ar vārdnīcas palīdzību 😀

Leave a comment