Šodienas ziņa

Kāds beļģis esot ielikts cietumā par viltota Rolex pulksteņa havošanu.

Nelaimīgo īpašnieku esot pieķēruši Rolex pārstāvji un iesūdzējuši tiesā, kur esot noskaidrots, ka vīrietis viltoto pulksteni esot iegādājies apzināti un līdz ar to ir sodāms ar 6 mēnešiem cietumā un 1000 eiro soda naudu.

Kādi secinājumi?

Pirmais – zagt nav labi, par to laikam nešaubās neviens izņemot dažus šaurpierīgus pusaudžus, kas uzskata, ka zagt datorprogrammas ir cool, it īpaši, ja izstrādātājs ir Microsoft. Vai šajā gadījumā aiz restēm ir trāpījis pareizais cilvēks, neņemos spriest, iespējams, ka tiesai bija pārāk īsas rokas, lai paņemtu pie dziesmas viltojuma ražotāju, kas, iespējams, ir kāda maza darbnīciņa tālajos austrumos.

Otrais – ko darīt ar piem. firmu Rotary, kuras stendos var atrast Cartier, Longines, Audemars Piquet u.c firmu pulksteņu tuvus “radiniekus”?

p.s ziņa izlasīta laikrakstā “Rītdiena”.

2 Replies to “Šodienas ziņa”

  1. Man ir priekšlikums naudas soda vietā viltotu pulksteņu havotājiem piespiedu kārtā likt nopirkt oriģinālu par īsto cenu 🙂 (tas tā -jox)

  2. Krētā vienā viņu “supermāketā” redzēju vienu rolex pulksteņu stendu (nu tādā kā stikla būrī tie pulksteņi, tā stikla kaste griežas). Cenas bija ~20…45 EUR robežās. Kādu laiku pastāvēju, stulbi pablisinājos, un, tā arī neko nesapratis, devos prom. Likās, ka Grieķija ir ES valsts, bet oficiālā, reālā veikalā ieraugot kaut ko tādu, sapratu, cik viss šajā pasaulē relatīvs.

Leave a comment