Industrijas jaunumi

Giganti A. Lange & Sohne un Vacheron Constantin ir veltījuši katrs pa modelim Eiropas pulksteņu lieltirgotājam Wempe.

lange

A. Lange & Sohne ir izlaidusi pa 100 baltā un dzeltenā zeltā tērptiem Langematic pulksteņiem, ko mēs [ja] varēsim nopirkt Wempe veikalos, kas ir atrodami katrā lielākajā Eiropas pilsētā. Cena 19 500eur.

lange

Vacheron Constantin savu sadarbību ar Wempe ir stiprinājis, tam veltot Overseas modeli. Neraugoties uz tērauda korpusu, tā cena ir tikai nedaudz mazāka nekā Langematic – 13 500eur.

vc

10 Replies to “Industrijas jaunumi”

 1. Ko Normunds domā par http://www.clockshop.lv/ ?

  Smieklīgi, ka šīs lapas reklāmās šur tur teikts, ka var nopirkt pazīstamu zīmolu pulksteņu viltojumus, bet lapā pie aprakstos dominē cēlmetāli, krokodilādas siksniņas utt. 🙂

 2. Ieraudzīju šo diskusiju un nevarēju atturēties un ar piemetināt klāt savus komentārus 🙂 , uz doto brīdi informācija par pulksteņiem tiek sagatavota (uz doto brīdi diemžēl nākas izmantot oriģinālā pulksteņa aprakstus) taču mēs apsolām kolīdz būs iespējas (savadīti visi pieejamie pulksteņi) sāksim veidot savus personīgos apskatus par visiem pulksteņiem. Ja nu ir radusies interese, vai kādi citi jautājumi esmu gatavs uz tiem atbildēt! 🙂

 3. Livingston – pamainīju, lai var vairāk linkus ielikt.

  Par clockshop.lv tagad pavisam īsi, pa brīvdienām pamēģināsu uzrakstīt nedaudz garāk.

  Es sākšu ar to, ka pēc manām domām viltojumu tirgošana ir nosodāma. Ja cilvēks nevar atļauties nopirkt Rolex, tad viņš var atļauties nopirkt Casio, Poljot vai Vostok pulksteni. Nedomāju, ka naudas trūkums ir tas, kas spiež cilvēkus pirkt viltojumus, te lomu spēlē psiholoģiskais aspekts – re, man ir Rolex! Tas nekas, ka tas ir pakaļdarinājums, no attāluma to grūti saskatīt, bet citi varēs domāt, ka es esmu baigi krutais džeks, jo varu tādu nopirkt.

  papildināts.

  Šī frāze they are genuine replicas mani vienkārši sajūsmināja 🙂

 4. Mēs patlaban taisām arī officiālo versiju, tb kurā tirgosim tikai officiālos brendus BENETTON, DKNY, STORM u.c. stilīgos brendus, bet tas būs tikai pēc pāris mēnešiem… patlaban tiek meklēti investori, jo diemžēl biznesa pilnīgai uzsākšanai ir vajadzīgi vairāki 10 tūkstoši Eiro! 🙂 Ja nu kādam šeit tāda nauda ir, piesakieties, kopā jautrāk!!! 🙂

  Runājot par kopijām, tad protams no likumiskā viedokļa es pats to arī īsti neatbalstu, tai pašā laikā motīvi kāpēc cilvēki pērk dārgu brendu kopijas ir gluži vienkāršs – iegūt labāku sociālo statusu sabiedrībā, un protams, arī Normunda pieminētais, “padižošanās” draugu priekšā. Domāju, ka drīzumā arī es varētu kādu rakstiņu vairāk par pulksteņu kopijām uzrakstīt, bet par to visu, vēlāk!

 5. “iegūt labāku sociālo statusu sabiedrībā”
  Nu nez, nez. Manuprāt, viltotus pulksteņus nēsā tie, kas izliekas par to, kādi varbūt gribētu būt, tomēr visiem parādīdami, ka viņiem pietrūkst spēju to sasniegt. Un tāpēc valkā butaforiju. Viņi būtībā zog to imidžu, par ko citi maksā. Es nekad neuzticētos šitādam, jo tā tomēr ir krāpnieka pieeja lietām.

Leave a comment