Kārtējā šmuce ar Rado

Rado gan neveicas 🙁 Nupat acīgais Lato Lapsa ir uzracis, ka cienījamā eksprezidente Vaira V–F neesot samaksājusi par viņai pirms astoņiem gadiem uzdāvināto Rado Cerix pulksteni. Vēl vairāk – viņas nelietīgie kancelejas darbinieki to esot norakstījuši saskrāpēta stikliņa, bojāta korpusa un aizdares dēļ.

Cerix

Tas viss ir štrunts, labi nojaušot mūsu preses angažētību, ja vajadzēs, ne tas vien tiks paziņots – piemēram viņas vīram ir zaķa ausis kuras tas slēpj zem gulta, mani visā šajā novēlotajā rumulēšanas procedūrā aizkustināja LL lietotā argumentācija – konkrētais Rado tiek saukts par dārgu un ekskluzīvu. Lai nu kurš, bet manis joprojām cienītais Lato Lapsa jau nu varēja nedaudz izvēlēties epitetus, jo viņš labi zina, ka apmēram 1000LVL vērtais Rado nav ne dārgs, ne ekskluzīvs. Ekskluzīvs varētu būt Patek Phillipe, Audemars Piquet, Breguet vai kāds cits augšējā ešelona pulksteņu ražotāja izstrādājums, bet ne Rado, ko var nopirkt teju vai uz katra ielas stūra.

p.s noslēgumā par tiem bojājumiem. Safīra stikliņa saskrāpēšanai nevajag dimantu, pietiek ar banālu loga stiklu. Un sajāt aizdari – pa septiņiem gadiem to nav nekādu problēmu izdarīt, iedodiet to manam brālim, viņš sačakarēs pa piecām minūtēm, tieši tāpat kā viņš pamanījās saskrāpēt safīra stikliņu, nolauzt uzvelkamās galviņas asīti un viens Dievs zina ko vēl viņš nesadarītu, ja viņam neatņemtu pulksteni 🙂 Un viņam nav ne 5 un sen vairs ne 20 gadi.

Papildināts 02.07.2008

Izrādās ar Rado nekas nebeidzās. LL un viņa kompanjones ir atraduši vēl vienu pulksteni, šoreiz par 300Ls un jāteic – visu cieņu LL, šoreiz tas nav nosaukts ne par dārgu, ne ekskluzīvu.

Ko lai saka, labi atminoties LL nenoliedzami labos rakstus DB žurnālā Impulss par pulksteņiem, mani pārņem izbrīns kapēc viņš smērē rokas ap tādiem štruntiem? Daudz interesantāk būtu palasīt par Lemberga Patek Philippe vai Godmaņa Cartier…

Leave a comment