1188.lv

Kamēr latwju internets turpina burbuļot un lauzt šķēpus par to kāds īsti ir iphone suckz līmenis un cik LMT ir pretīgi dārgs kantoris, kam nekad nav gana noslaukt lieku latiņu no labticīgajiem lietotājiem, tikmēr pārējie vienā mierā turpina tērēt bezmaksas minūtes un megabaitus. Tērējot bezmaksas megabaitus atklājās viena interesanta vietne: 1188.lv.

1188.lv uzziņu lapa, kas pieder vismaz tikpat nīstam kantorim kā LMT, vakar mani pārsteidza nesagatavotu. Sanāca pabraukt apkārt pa tēvu zemīti un kaut kur starp Jelgavu un Dobeli sagribējās ēst. Lai šo domu realizētu kā pianākas īstam pacanam, tiek paņemts iphone un ievadīta adrese www.1188.lv lai sameklētu kādu nebūt ēstuvi. Un pēc dažiem mirkļiem acis izlien laukā no orbītām, jo Lattelekom ir pārspējis pats sevi klusi jo klusi palaižot tautās speciāli iphone pielāgotu tālruņu kataloga versiju.


Ko tas nozīmē parastam cilvēkam? Pirmkārt jau daudz mazāku datu pārraides apjomu, jo 1188.lv ir ļoti smaga lapa ar daudzām lietām, ko mobilā Safari pārlūka lietotājs nemaz nespēs izmantot.

Izlases veidā, kas tad 1188.lv ir pieejams tikai iphone lietotājiem:

1. Uzziņas par tālruņiem un adresēm.

Ir jāatzīmē izstrādātāju sniegtā iespēja uzreiz piezvanīt uz atrasto numuru:

2. Vārda dienas, horoskopi, TV programma.

3. Informācija par vilcieniem, autobusiem [tikai starppilsētu] un aviosatiksmi:

Paspiežam roku 1188.lv un gaidam nākošās lapas, kas izstrādātas iphone lietotājiem.

4 Replies to “1188.lv”

  1. to budzis > A kāpēc lai nelietotu? Tas katrā ziņā ir daudz ērtāk kā zvanīt uz 1188 🙂
    Turklāt šitā 1188 iPhone lapele ir tīri labi nostrādāta, smuks dizains

Leave a comment