Tribes Of The City Liepājā (foto)

Sanāca 2. maija vakarā aizskriet līdz Liepājai paklausīties un pabildēt, manuprāt, labākās Latvija grupas jaunā albuma turnejas noslēguma koncertu.

Sakarā ar manu totālo vietējās koncertdzīves nepārzināšanu (esmu gan ielāgojis, ka Studentu klubā viss sākās ap pusnakti), Liepājā mēs ieradāmies nedaudz par agru, un ņemot vērā ieplānoto agro vēju pilsētas pamešanu nākamajā rītā, laika sišana ar daudz alus kausiem arī izpalika. Nācās vien sēdēt un divas stundas skatīties kā Fontaine klubā lēnā garā sanāk publika.

Ap pusnakti beidzot atnāca arī paši pasākuma galvenie vaininieki un paņēmuši pa dzēriena kausam pazuda kaut kur aiz skatuves, lai pēc neilga brīža sāktu koncertu.

Pirms ķeršanās pie pirmās dziesmas Inverse notika kas negaidīts, daži no puišiem nometa drēbes un palika в чем мать родила – в майке и трусиках par godu Latvija hokeja izlases uzvarai pār Franciju dažas stundas iepriekš.

Kā jau iepriekšējos koncertos traibi spēlēja dziesmas tikai no jaunā albuma, par ko viņiem viens liels virtuāls cepums, jo es nezinu nevienu grupu, kas palaižot tautās jaunu disku nepamanītos nospēlēt veco hitu izlasi. Malači, koncerts bija izdevies, skanēja labi un no malas izskatījās, ka patika ne tikai publikai, bet arī pašiem.

.....

2 Replies to “Tribes Of The City Liepājā (foto)”

  1. viņi interesanti nobeidza konci. pārējais team nebija priecīgs par gājienu. kāpēc no tā nav bilde!

Leave a comment