Pārspļāva

Līdz šī gada sākumam Patek Phillipe bija pulksteņražotāju pasaules dižgars un Sky Moon Tourbillon bija pats augstākais horoloģijas sasniegums.

Frank Muller, savukārt, bija jaunbagātnieku iecienīts brends, kas ražoja dīvaina izskata pulksteņus, kas bāzēti uz nedaudz uzlabotiem standarta ETA mehānismiem un pārdeva tos par neadekvāti lielu cenu.

Šogad tas viss ir apgriezies kājām gaisā. Nē, Patek Phillipe nav ne bankrotējis ne izkūpējis gaisā. Frank Muller ir saņēmies un mēģina pierādīt, ka viņi nav tikai mehānismu iepakotāji korpusos, bet arī paši māk uztaisīt savu mehānismu. Pie tam nevis šādu tādu, bet viskomplicētāko rokaspulksteņa mehānismu visā jauno laiku vēsturē, ja nu izrādās, ka senie inki vai ēģiptieši ir radījuši ko vēl labāku.

Iepazīsimies: Frank Muller Aeternitas Mega 4. Vissarežģītākais rokaspulkstenis pasaulē. 36 komplikācijas, 1483 detaļas, 1000 gadu kalendārs un piecu gadu rūpīgs darbs to visu savākt.

Priekšpuse.

Zarniņas.

Un atgādinājums kāda kuram knibucītim ir nozīme.

Cena – 2.7 miljoni. Vairs pat nav svarīgi vai dolāri vai eiro, pat pārdodot visas savas ķermeņa daļas jūs tik daudz nesavāksiet.

One Reply to “Pārspļāva”

Leave a comment