Gumija

Ir pienākusi kārtējā vasara un kārtējo reizi es saprotu, ka fizioloģiju nepiemānīsi. Rokas svīst un jaukās ādas siksniņas draud pārvērsties par smirdīgiem un netīriem ādas gabaliem.

Vasarā es parasti izmantoju divu veidu siksniņas – neilona vai dzelzs. Neilons ir ļoti pateicīgs materiāls, tas nesviedrē roku, bet ja samircis uz rokas ilgi žūst (es zinu, ka neilons principā žūst ātri, bet konkrēto siksniņu konstrukcija nodrošina ilgu žūšanu). Dzelzs ir dzelzs – viegli kopjama, var bez bažām peldēt, bet kā jau dzelzs, tā nemīl stiepties. Kad diena iesilst roka paliek mazliet lielāka un pa dienas vidu prasās lai siksniņa būtu mazliet garāka.

Pēdējā laikā es sāku piedomāt par gumija siksniņas iegādi. Izpētot daudzo interneta veikalu klāstu nākas secināt, ka nekā prātīga tajos nav. Vai nu galīgie štrunti par 10-20 eiro vai ūberkrutas siksniņas kā Hirsch Lance par 60-100 eiro. Pie tam šo siksniņu krutums ir aizgājis tik tālu, ka forma jau sāk prevalēt pār funkciju.

Un tā nu sagadījās, ka šodien uzklikšķināju uz linku, kas aizveda mani uz Isofrane lapu. Kā es nopratu tā ir amerikāņu firma, kas ražo tikai un vienīgi gumijas siksniņas un, diemžēl, pagaidām tikai viena izmēra – 24mm. man iepatikās un es gaidīšu, kad viņiem parādīsies 20mm un 22mm siksniņas. Es ceru, ka tas būs jau šīs vasaras sākumā.

Leave a comment