Konservācija

Kas apvieno simtgadīgu Amerikā dibinātu pulksteņu ražotāju un Indiana Džonsu Harisonu Fordu? Tā ir pletne un cepure vides aizsardzība. Harisons Fords ir viens no Conservation International direktoriem, bet Conservation International ir vides sargi, kas cenšas glābt daudzveidīgo zemes floru un faunu.

Pirms pāris gadiem Hamilton un Conservation International sadarbībā tapa pulkstenis Conservation GMT. Šajā pulkstenī bez standarta 12 stundu rādītāja ir arī 24 stundu ciparnīca, kas ļauj bez problēmām noskaidrot cik ir pulkstenis Surinamā, Meksikā un vēl septiņās vietās uz planētas, kur Conservation International nodarbojas ar vides aizsardzību.

Jāteic, ka šis nav ne pirmais, ne vienīgais Hamilton pulkstenis ar GMT funkciju. Tiesa, ir jāatzīmē, ka pavisam noteikti šis ir vissimpātiskākais no visiem 25 GMT modeļiem, kas aplūkojami Hamilton lapā.

Šogad Conservation International un Hamilton savu draudzību stiprina ar vēl vienu ne mazāk elegantu un stilīgu pulksteni Team Earth.

Pulksteni darbina ETA 2824 mehānisms, diametrs 42mm, safīra stikliņš un pats galvenais – sajūta, ka tev rūp savas planētas nākotne.

Cenas, neskatoties uz to, ka šie ir ierobežotās sērijās ražoti pulksteņi ir vairāk nekā pievilcīgas – Conservation GMT var nopirkt par ~~500-600EUR, jaunais pulkstenis maksā ap 800USD.

2 Replies to “Konservācija”

  1. Pingback: Dažiem veicas

Leave a comment