Dzīvokļa izīrēšana

Nekad nebiju iedomājies, ka dzīvokļa izīrēšana man sagādās tik daudz ārkārtīgi interesantu momentu.

Zvans piecas minūtes pirms pēc sludinājuma ievietošanas. Sakiet lūdzu vai dzīvokli vēl izīrējat? Interesanti zināt vai tiešām dzīvokļu īres tirgus ir palicis tik jestrs, ka dzīvokļus izķer pirms sludinājumu publicēšanas?

No pirmajā tūrē sarunātajiem pieciem cilvēkiem apskatīt dzīvokli ierodas tikai divi. Pirmais iebāž galvu pa durvīm, pasaka, ka dzīvokli viņam ļoti patīk, rīt viņš desmitos piezvanīšot lai vienotos par līgumu. Lieki teikt, ka rītdiena nav pienākusi jau trešo dienu.

Zvans pirms piecām minūtēm. Cilvēks ir gatavs ņemt bez skatīšanās un ievākties jau šovakar, ja nolaidīšot no cenas cēneri. Turpmākajā sarunā izrādās, ka dzīvoklis tiek meklēts для пожилой женьщины un būšot OK arī ja cēneris tikšot nolaists tikai no pirmā mēneša abonēšanas maksas.

Zvans vakar. Padzīvojusi balss interesējas vai dzīvoklī ir televizors.

Zvans aizvakar. Sakiet lūdzu, vai tas ir divistabu dzīvoklis? Nē, sludinājumā taču ir teikts, ka vienistabas. Ā, sakiet lūdzu vai tur mēbeles ir? @&£%@$ tak sludinājumā ir rakstīts, ka izīrē mēbelētu dzīvokli! A kāda ir cena? Jēziņ, vai tiešām jūs bijāt spējīgi no sludinājuma izlasīt tikai telefona numuru?

Šodien no diviem sarunātajiem neatnāca neviens.

Kas būs rīt?

10 Replies to “Dzīvokļa izīrēšana”

  1. Pats jautrākais Tev vēl priekšā, aptuveni 80% no potenciālajiem īrniekiem arī nemaksās par to dzīvokli, kamēr izmetīsi ārā, tā vienkārši padzīvos nahaļavu, + vēl pats dabūsi komunālos nomaksāt par viņiem.

  2. Tieši tāpēc ir jāprasa 2-3 mēnešu priekšapmaksu. Ja cilvēkam nav tādas naudas – nav ko ar tādiem pat ielaisties. Būs tikai problēmas.

  3. Nu…es no īrētāja viedokļa skatos un saku, ka ir nenormālīgi grūti atrast dzīvokli..
    Tagad ir nelielas prasības attiecībā uz vietu un iekārtojumu, bet attieksme no mākleriem (ja saimnieks, tad ir labāk), nav īpaši pretīmnākoša!
    Bet katrs gadījums ir citādāks un es pēc dabas esmu kašķīgs 😀

Leave a comment