Jautājums par diviem miljoniem

Pirms kāda laika internāta plašajās dzīlēs es uzdūros jauājumam par miljonu. Kur gadījies, kur ne, atkal ir piezadzies ziemas laika vecis ar jautājumu par diviem miljoniem.

Austrālijā pulksteņus grieza pirms trim nedēļām, mēs pagriezām pagājušajās brīvdienās, iphone nospļāvās un negrieza neko, mans Oregon Scientific saķēra signālu ceturtdien, bet amurikāņi griezīs rīt. Nu un pilnīgi negaidīti (es, goda vārds, biju paspējis piemirst par viņu infantīlo tupismu) šodien kārtējais homo sapiens amurikanis uzdod sakrālo jautājumu:

Can anyone advised is it harmful to turn back a automatic movement watch backwards in time?

Atminoties neskaitāmus šādus jautājumus un atbildes ko es esmu lasījis pēdējo 10 gadu laikā, es gaidu kad diskusijā uzradīsies kāds ar tikpat lielu prātu apveltīts indivīds, kas viņam ieteiks apturēt pulksteni un pēc stundas restartēt 😀

Un visā šajā sakarā es uzdūros Ernst Benz reklāmiņai, kas jauki pieliek punktu eksistenciālām pārdomām par pareizo veidu kā pagriezt pulksteni par stundu uz priekšu vai atpakaļ.

Cena – par velti. Kā senā krievu filmā “Будете у нас на Колыме – заходите, поправим”.

One Reply to “Jautājums par diviem miljoniem”

  1. Dažiem mehāniskajiem pulksteņiem datuma regulēšana notiek griežot rādītājus turpu šurpu starp 8 un 12, tas nozīmē ka stundas pagriešana atpakaļ šādam mehānismam nespēj kaitēt.

Leave a comment