Šoka mārketings

Pirms pāris nedēļām Bērnijs Eklstons Londonā atrāvās pa muti un viņam atņēma pulksteni. Ko būtu darījis normāls cilvēks, kad viņa seju rotā skaisti zilumi? Sēdējis mājā un dzēris tēju lai ātrāk tiktu uz darbu. Bet dažiem cilvēkiem arī pēc tam kad viņi ir atrāvušies tā kārtīgi pa seju, rodas visai dīvainas idejas.

Grūti pateikt kas ir šīs reklāmas un idejas īstais autors – Hublot mārketinga komanda vai pats Bērnijs, ir jāatzīst, ka rezultāts ir izdevies gana piesaistošs 🙂

Pulksteņa modelis gan nepareizais, vajadzēja ielikt Big Bang.

edit: reklāmas autors esot Bērnijs, kas aizsūtījis savu bildi Hublot šefam Jean-Claude Biver un abi vienojušies, ka bilde esot gana laba lai izmantotu reklāmā. Bērnijs naudu par reklāmu neesot saņēmis.

4 Replies to “Šoka mārketings”

  1. Vilni, šo bija grūti nepamanīt. Šim notikumam katrā pulksteņu forumā ir veltītas vismaz četra tēmas 🙂

    bet šis nav pirmais Rolex, kas aizgājis par tādu cenu. pirms neilga laika vienu submariner uzbidoja uz līdzīgu ciparu, tam arī viss bija oriģināls.

  2. Es vairāk par to cilvēka pārsteigumu (iespējams īstu, iespējams neīstu – vairāk liekas pēc īsta), kas savu nodriskāto Roleksi vēlējās salīdzinoši lēti notirgot un tika pie kārtīgas uzdzīvošanas iespējas vecumdienās. 🙂

Leave a comment