Esam sadzirdēti!

Tag Heuer ir sadzirdējis to daudzo cilvēku iebildumus, kas teic, ka mūsdienās pulkstenis nevienam tā pa īstam nav vajadzīgs. Pietiekot ar datoru. Ja ikdienā nenēsā datoru, tad laiku varot paskatīties aipadā. Vai telefonā. Vai, galu galā – pajautāt pa ielu ejošam cilvēkam, kurš nēsā pulksteni.

Nu lūk, dāmas un kungi, Tag Heuer visiem tiem, kam pulkstenis uz rokas neliekas stilīgi ir radījis telefonu. Nevis šādu tādu, bet ar miljonskrāsu displeju, androīdu, un kas ir pats svarīgākais – apdarinātu ar īstu krokodīla vai aligātora miesu ādu.

pulkstenis Telefons ir pieejams trīs veidu korpusos – tērauda, titāna un zelta. Apdare – jau minētā rāpuļa āda, parasta āda, gumija un kas tik vēl ne. Tā kā kārtīgam telefonam ir jābūt arī izturīgam, tā stikliņš ir no Gorilla stikla, kas tiek slavēts, ka nesaskrāpējamākais ūberstikls pasaulē. Telefona sānos ir atrodama uzvelkamā galviņa par kuras funkcijām nekas netiek minēts.

Tehniskie dati, ja nu kādu tas tomēr interesē:

Izmērs: 118mm (H) x 67mm (W) x 16.6mm (D)
OS: Android 2.2
Svars: 200 grami
Iebūvētā atmiņa: 256 MB
Atmiņas karte: 8GB
Ekrāns: TFT 3.5”
Izšķirtspēja: 800*480 pixels – 16 miljoni krāsu
Kamera: 5MP ar autofokusu

Korpusa materiāli:
316L tērauds, zelts, dimanti, melns PVD, Titāns, gumija, govs, aligatora vai ķirzakas āda,

Cena – sākot ar 4700 eiro. Jāmeklē pie Tag Heuer izplatītājiem no jūlija.

One Reply to “Esam sadzirdēti!”

  1. Viss būtu puslīdz labi, ja ne TFT ekrāns. Gaišā dienā uz šī “pulksteņa” ko redzēt būs grūti un salīdzinot ar citiem modeļiem blāvs. Pie esošā cipara jau iederētos vismaz amoled ekrāns, un vispār pareizi būtu ja svētais telefons iphone nobālētu šī aparāta priekša. Bet tagad sanāk tāds ne šādi ne tādi iespaids: korpuss, forma, materiāli vienkārši “brēc”. Bet kad ieslēdz to brīnumu, tad no visa spožuma sanāk vien čušš… 🙂

Leave a comment