Bond unlimited

Nepagāja ne pāris nedēļas kopš iepriekšējā WTF momenta un Omega jau ir radījusi nākamo brīnumu. Šoreiz zem dizaineru preses ir patrāpījies Omega Seamaster tā sauktais Bond modelis. Bond tāpēc, ka slepenais aģents Nr. 007, viņš arī Bond, James Bond, kopš 1995. gada filmas Goldeneye nēsā tikai Omega Seamaster sērijas pulksteņus. Un kā jau tas patērētāju, product placement un reklāmu laikmetā ir pierasts, pirms un pēc kārtējās bondiādes filmas masīvi tiek ražots merčnedaizings. Bērnu flmu gadījumā tās ir kokakolas glāzītes ar uztupinātiem galvenajiem varoņiem. Pieaugušos tik lēti neviens nevar nopirkt, tāpēc tiem tiek piešķirti nopietnāki gadžeti – Bonda telefoni un pulksteņi.

Ja nemaldos šī ir jau trešā Bondam veltītā pulksteņa versija un šoreiz Omega ir sasējusi kopā Seamaster sērijas piecdesmitgadi un Džeimsu Bondu. nolēmusi atzīmēt to, ka kopš pirmās filmas par slepeno aģentu ir pagājuši 50 gadi.

Priekša.

Aizmugure.

Vēlme ar vienu šāvienu nošaut divus zaķus ir radījusi frankenšteina cienīgu monstru. Sarkani krāsotā 50 sekunžu/minūšu atzīme ik dienu atgādinās par pusgadsimtu ilgo Seamaster sērijas evolūciju no parasta uzvalka pulksteņa līdz nirējam Džeimsa Bonda filmu vēsturi, 007 uz ciparnīcas ikvienam tā valkātājam liks justies kā pazīsamajam multeņu filmu varonim, meitu ģēģerim un neliešu slaktētājam Džeimsam.

Vienīgais ar ko dizaineris ir trāpījis desmitniekā ir aizmugure – izcili. Bet tā kā normāli pullksteņu nēsātāji pulksteņa aizmuguri ierauga tikai tad kad pulkstenis ir noņemts no rokas, pamata priekam nav, jo acu priekšā ik dienu būs pārdizainētā ciparnīca.

Sekojot teicienam par the good, the bad and ugly, jāpasaka arī tā pavisam nejaukā daļa. Pulksteņu sērija esot ierobežota. Tas it kā pat būtu saprotams, jo lai kaut ko tādu pārdotu ir nepieciešams vismaz kaut kāds sales point, kas pulksteņa īpašniekam liks justies nedaudz labāk. Nesaprotamā daļa ir ierobežotās sērijas apjoms. Tikšot saražoti ne daudz, ne maz, tikai 11 007 pulksteņi. Kā saka angļi – limited my arse.

Leave a comment