Dizaina pērles

Šodien pārskatīju internātos sapublicētās Bazelworld jaunumu bildes, nopūtos un secināju, ka ne jau tikai Rolex ir atlaiduši visus savus dizainerus. Dažiem laikam tādu vispār nekad nav bijis un pulksteņus viņiem zīmē firmas vadītāja astoņgadīgā meita.

Sāksim ar kaimiņiem, krievu Буран. No ciparnīcas uzreiz ir redzams, ka pulkstenim ir iekšā ETA7751 mehānisms, pilnīgs un galīgs standarts. Tā kā mehānismu un ciparnīcas viņi neko daudz sajāt nevarēja, tad nācās ķerties pie korpusa. Atrada angļu/šveices firmas Graham pulksteņu uzvelkamās galviņas aizsargu foto un nolēma uztapināt savam tieši tikpat lielas drausmas. Rezultāts uz sejas.

Vogard. Pulkstenis tiem, kam ērgļa acs un kurus nespēs izsist no sliedēm dīvainais ciparnīcas vidus musturs.

TW Steel sapratuši, ka tērauda pankūkas vairs nav nekas tāds ar ko var kādu pārsteigt, nirēju pulkstenī ir iebliezuši pilno kalendāru. Mērķauditorija – vecuma demences piemeklēti nirēji, lai viņi nepaliktu zem ūdens pusgadu.

Un tagad saturieties. Vario Curve Zeitmachine. Nemaz negribu meklēt kas viņi tādi ir un ar ko tieši šis brīnums ir tik izcils. Skaidrs ir viens – vācieši par dizaineri ir noalgojuši džeku, kas lokomotīvēs gruzī ogles. Es šīm šausmām neredzu citu izskaidrojumu.

Lai neliktos, ka viņi visi veselu gadu ir ēduši sēnes, lai iet viens normāls pulkstenis no Mondain.

Leave a comment