Dzemdības

Pirms nedēļas rakstīju par jauna brenda dzimšanu. Strādāja puiši Anglijā ne pa jokam, uztaisīja lapu feisbukā, publicēja tīzerus tipa kā šis:

Visas pazīmes liecināja, ka top kaut kas interesants. Pilotu stila pulkstenis ar zobenveidīgiem rādītājiem, krāsains utt., utjpr. Feisbukā viņi stāstīja, ka safīra stikliņš tiek pārklāts ar militāras klases (lai vai ko tas arī nenozīmētu) pretatspīdumu pārlkājumu, gandrīz viss tiekot taisīts ar rokām – korpuss, rādītāji, ciparnīcas. No bildēm nojaušamais ETA 6497/8 mehānisms tiekot izjaukts, pārtaisīts un kas tik vēl ne.

Vakar notika jaunā brenda dzemdības. No visa tā ko viņi bija publicējuši savā reklāmas kampaņa pāri palicis ir šis.

Un cena 4695 angļu mārciņas. Jā, 4695 un tur pa vidu nav komata.

Srsly, es nesaprotu. Viņiem darbnīcā strādā elfi? Eļļas vietā zobratos smērē vienradža asinis? Stikliņus taisa no dabīgiem safīriem? Un es nemaz nesāku apspriest ādas siksniņas par 175 angļu mārciņām.

Ja kāds vēlas ekskluzīvu pulksteni, kas bāzēts uz ETA6497 mehānisma ar vienpogas hronogrāfu – pērciet Chris Ward C900 Harrison, kas maksā 2x lētāk un kura mehānisms ir reāli pārveidots. Pērciet sasodītu Rolex Submariner. Ja tiešām ir vēlme pēc angļu pulksteņa – ņemiet Bremont, par kuru jūs tāpat pārmaksāsiet, neņemiet Meridian. Jo tur nekā nav.

Nepatīk man skatīties kristāla bumbā, bet nu šoreiz liekas, ka par Meridian pulksteņiem pēc pieciem gadiem mēs vairs nedzirdēsim.

5 Replies to “Dzemdības”

  1. nesaprotu. vai tad “ekskluzīviem” pulksteņiem cenai ir kāds cits pamatojums, kā tikai cena? kāpēc par šveices brīnumiem daudz k$$$ prasīt ir ok, bet par šo nē? 😛

  2. kā lai to ņem. man ir grūti atrast Šveices pulksteni ar tādu pat mehānismu par tādu cenu. No otras puses es varu sameklēt daudz Šveices un neatkarīgo ražotājiu pulksteņus ar pašražotiem in-house mehānismiem par tādu pat un pat lētāku cenu.

  3. rokaspulksteņi.. tas ir kaut kāds pagājušais gadsimts.. nevaru iedomāties, ka ikdienā būtu jānešā rokas pulkstenis… (ceļojumā – ok, attiecīgi praktisku pulksteni ar vairākām laika zonām utt), bet ikdienā… nē.. Mob tel. jau sen kā aizvietojis pulksteni.

  4. k:
    Šo vietu ir aizņēmuši pidargeji, hipsteri un veģitārieši. Pārējie cilvēki vairs pārsvarā nezīmējas ar blingbling sūdiem sev apkārt vai tādām pat idejām iekšā.

Leave a comment