Pulksteņi

Konspektīvi pulksteņu ražotāju apraksti

Lange & Söhne;
Rolex;

Dažādas noderīgas lietas

Bieži Uzdoti Jautājumi;
Rokaspulksteņu veidi;
Komplikācijas;
Does size matters;
Īsais vēstures kurss;
Leģenda – Sky Moon Tourbillon;

5 Replies to “Pulksteņi”

 1. sveiki!
  anglijaa atradu rolex daytona pulksteni. ka lai noskaidroju vai tas ir viltojums vai iists????!! latvija biju vairakos pulkstenu darbnicas un meistari nevarejushi atvert, teica ka vajagot specialu aparatu!

 2. varbūt tas bija pieklājīgs veids kā pateikt, ka pulkstenis nav īsts? Es domāju Ženēvā, Brīvības ielā ir jābūt rīkam ar ko atvērt Rolex, pamēģini tur.

 3. Normund, kur un kā lai uzsit gaisā šitādu (jauns, iepakojumā): http://www.amazon.com/dp/B008LQHMRO/ref=asc_df_B008LQHMRO2646570?smid=A1CBNMK77W4TFC&tag=dealtmp910592-20&linkCode=asn&creative=395105&creativeASIN=B008LQHMRO

  Gadus divus atpakaļ nopirku sievai, bet… Ek, tās sievietes un patīk/nepatīk…. Tā arī stāv plauktā neaiztikts. :/ Atšķiras no linkā esošā ar to, ka sikniņa ir melna un numurs bez papildus burtiem IM5028.

  Tb, ir kaut kāda sistēma ar pulksteņu tirgošanos – ss.lv, komisijas bodes, u.t.t.?

  1. Vilni, jāteic, ka tavai sievai ir daudz labāka gaume nekā tev 😀

   Es nezinu kur notirgot. vari mēģināt ss.lv, bet es būšu ļoti izbrīnīts, ja tev izdosies dabūt atpakaļ ceturto daļu no cenas. es drīzāk provētu ībejā kādu šizu noķert.

   1. Par gaumi piekrītu (man pašam netīk 😀 ) bet bija pdomdēvēji… :D:D:D Vienīgais mierinājums, ka nopirkās lētāk (tur super duper mega skidonakcija, kas attiecīgi padomdevējiem un galvenajam pircējam pa smadzeni vēl iespēlēja).

    Pa tricānu LVL esmu gatavs pārdot (kādus latus 15 tad pakāšu).

Leave a comment